Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Czarne i białe koszule damskie

Czarne i białe koszule do pracy

Będąc młodą osobą można na co dzień nosić oryginalne i zabawne bluzki młodzieżowe, jednak kiedy zaczyna się już pracować trzeba pamiętać o tym, że w biurze czy na spotkaniach biznesowych obowiązuje poważniejszy strój. Jeśli chodzi o bluzki bardzo odpowiednie są koszule.

Mężczyźni zakładają zwykle do pracy koszulę i garnitur, panie natomiast mają więcej możliwości, bo mogą do koszuli założyć spódnicę, spodnie albo garsonkę. Damskie koszule noszone do pracy są zwykle gładkie i w stonowanych kolorach. Najbardziej popularny jest biały oraz czarny. Wszystko zależy od tego w jakim kolorze jest dolna część ubrania. Ogólna zasada jest taka, że jedna z części powinna być jaśniejsza od drugiej i nie ma większego znaczenia czy będzie to góra czy dół. Natomiast z pewnością czerń to bardzo odpowiedni kolor w przypadku bluzek dla kobiet puszystych. Noszenie ciemnych kolorów to jeden z niezawodnych trików, dzięki którym sylwetka wydaje się optycznie szczuplejsza. Oczywiście decydującą kwestią podczas wyboru koloru bluzki jest własny gust. Niektórym paniom połączenie białej bluzki oraz ciemnej spódnicy kojarzy się za bardzo ze szkolnymi akademiami i nie czują się w nim najlepiej. Z drugiej jednak strony takie połączenie jest przecież bardzo klasyczne i cechuje się elegancką prostotą.

Fasony damskich koszul zakładanych do pracy mogą być bardzo różnorodne. Panie dość często wybierają bluzki z wcięciami po bokach, bo ładnie podkreślają talię i lepiej leży na nich marynarka. Rękawy mogą być proste, zwężane lub lekko bufiaste. Również mankiety bywają rozmaite. Dłuższe lub krótsze, zupełnie proste lub wykończone koronką. W końcu jeśli chodzi o kształt kołnierzyka bywa szpiczasty albo zaokrąglony. Ciekawie wyglądają czarne koszule z białym kołnierzykiem. Mankiety również mogą być białe. Warto pamiętać o tym, że chociaż w pracy trzeba się kierować przede wszystkim tym, żeby wyglądać profesjonalnie i stosownie do swojego stanowiska, to nie ma żadnych przeszkód by czuć się ładnie.  Dlatego wcale nie trzeba kupować pierwszej lepszej koszuli, ale lepiej jest przymierzyć kilka fasonów i zastanowić się który jest najbardziej atrakcyjny.