Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bluzeczki damskie na wiosnę i lato

Wiosenne i letnie bluzeczki

Kiedy przychodzi w końcu wiosna wszyscy cieszą się, że dni są coraz cieplejsze. Dla pań jest to szczególnie przyjemny czas, bo mogą zacząć nosić lżejsze ubrania, między innymi lekkie i ładne bluzeczki. Oczywiście co roku nie brakuje nowych propozycji modnych bluzek dla starszych pań, dojrzałych kobiet oraz dziewcząt.

Jeśli chodzi o wiosenne bluzeczki damskie bardzo dobrą propozycją są ubrania z dzianiny. Szczególnie ciekawie wyglądają bluzki robione na szydełku. Oczywiście zwykle ubiera się pod spód chociażby top. Po pierwsze mogą być dość prześwitujące, po drugie pierwsze dni wiosny dni nie są jeszcze bardzo ciepłe. Dlatego niektóre panie najchętniej wybierają bluzki z bawełny. Chronią wystarczająco przed lekkim wiatrem, pozwalają skórze oddychać, są miłe w dotyku i łatwo się je pierze. Oczywiście bawełna sprawdza się dobrze o każdej porze roku, a bluzeczki z niej zrobione mogą też mieć krótki rękawek lub być w ogóle bez rękawów.

Latem zdecydowanie najlepiej sprawdzają się bluzeczki na ramiączkach, a nawet zupełnie bez nich. Tak zwane tuby pozwalają opalić ramiona bez pozostawionego śladu ramiączek. Jeśli kobieta ma ładny brzuch bez problemu może nosić w letnie dni top. Wygląda on dobrze do szortów, ale także do krótkich spódniczek. Poza tym może służyć jako góra stroju plażowego. Natomiast dość popularne wśród pań i dziewcząt są także tak zwane bokserki. Są to koszulki na ramiączkach, jednak z tyłu materiał jest zebrany i związany między łopatkami. Wygląda to bardzo ciekawie, natomiast trzeba umiejętnie dobierać bieliznę do tego typu bluzeczek. Zresztą dotyczy to wielu rodzajów letnich koszulek, które są mocno wycięte, nie mają ramiączek albo odsłaniają plecy. Oczywiście zawsze pewnym rozwiązaniem może być zrezygnowanie z zakładania stanika, ale wtedy trzeba mieć ładny i jędrny biust. Pośród bardziej eleganckich bluzek wiosennych i letnich na pewno można wymienić te zrobione z żorżety czy innych lekko przezroczystych materiałów. Najczęściej robi się z nich lejące bluzki ozdobione ciekawymi wzorami, cekinami albo haftami. Wiosna i lato to z pewnością czas różnorodności fasonów i kolorów jeśli chodzi o damskie bluzki.