Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bluzki dla starszych pań

Wizytowe bluzki dla starszych pań

Starsze panie nie chodzą raczej w młodzieżowych bluzkach z nadrukami. Najlepiej czują się w eleganckich, prostych rzeczach, które mają raczej stonowane kolory. Kiedy udają się gdzieś z wizytą klasyczną bluzkę, zwykle z długim rękawem, ozdabiają często korale lub wisiorek.

Kiedy starsza pani wybiera się na przyjęcie urodzinowe, świąteczny obiad rodzinny czy specjalne spotkanie u znajomej często zakłada garsonkę. Wówczas ważne jest, żeby bluzka była kolorystycznie dobrana do spódnicy i żakietu. Oczywiście bardzo ładnie i elegancko wyglądają różnego rodzaju zestawienia bluzek i spódnic. Jeśli chodzi o kolory bluzek rzeczywiście w pewnym wieku zakładanie zbyt jaskrawych i rzucających się w oczy kolorów wygląda trochę niepoważnie. Nie należy też jednak z drugiej strony wybierać zbyt ciemnych barw. Czarny kolor może wręcz dodawać lat. Podkreśla biel włosów, jeśli kobieta ich nie farbuje oraz jasny kolor cery. Najbardziej odpowiednie kolory bluzek dla starszych pań to zieleń, niebieski, fioletowy, beżowy, fioletowy czy jasno-brązowy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w wieku 80, 90, czy nawet 100 lat przebierać w rożnych fasonach bluzek, w zależności od okazji, pogody i nastroju oczywiście. Długie rękawy wcale nie muszą być regułą jeśli chodzi o bluzki wizytowe. Poza tym są panie, które wolą klasyczne bluzeczki z kołnierzykiem i na guziki. Inne natomiast kobiety chętnie zakładają oryginalne i bardziej wieczorowe bluzki, kiedy gdzieś się wybierają. Oczywiście nie mają one dużego dekoltu i wycięcia na plecach, ale mogą mieć ładne wiązanie pod szyją albo ozdoby w postaci haftów. Poza tym bluzki dla starszych pań mogą mieć rozmaite wzory. Najchętniej wybierane są kwiaty, ale niemałym powodzeniem cieszą się także liście, owoce, groszki czy kratka. Większość naszych babć kupując bluzkę kieruje się raczej własny gustem, upodobaniami i przyzwyczajeniami niż modą. Natomiast najważniejsze jest to, żeby dobrze się czuć w tym, w czym się chodzi. Jeśli tak właśnie jest nie warto zmieniać cokolwiek, no chyba że ma się na to ochotę. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia, bo każdy może mieć niespodziewaną potrzebę wprowadzenia pewnych zmian.