Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bluzki dla puszystych pań

Modne bluzki dla puszystych

Panie które można określić jako puszyste często starają się dobierać swoje ubrania w taki sposób, żeby wyglądać szczuplej. Istnieją różnego rodzaju sposoby, które powodują że sylwetka optycznie wydaje się mniejsza. Z pewnością warto z nich korzystać, jeśli jest taka potrzeba. Jakie są w takim razie triki dotyczące bluzek?

Pierwszy dość oczywisty sposób na to, by figura wyglądała smuklej to noszenie czarnych koszul, bluzek i koszulek. Ciemne kolory wyszczuplają, natomiast jasne mogą powodować że kobieta wydaje się tęższa, niż jest w rzeczywistości. Bardzo ważny jest też oczywiście fason. Dość dobrze sprawdzają się bluzki odcinane pod biustem, bo w ten sposób można zamaskować wystający brzuszek. Na pewno można też polecić puszystym paniom noszenie bluzek kopertowych. Kiedy nakłada się jedną część takiego ubrania na drugą powstaje dekolt w kształcie litery „V” i dzięki temu sylwetka optycznie się wydłuża. Poza tym bluzki o takim fasonie pomagają ładnie wyeksponować biust.

Z pewnością jest to bardzo dobry pomysł, żeby eksponować atuty swojej sylwetki, bo w ten sposób odwraca się uwagę od jego niedoskonałości. Można też kierować uwagę innych na określoną część bluzki, która będzie wyjątkowo ciekawie ozdobiona. W zależności od tego jaki styl lubi kobieta może wybrać bluzkę z falbankami, ciekawym kołnierzem, cekinami, koronkami itd. Z pewnością kwestia dobrego samopoczucia jest niezwykle ważna. Jeśli kobieta sama uważa, że wygląda w jakiejś bluzce ładnie i czuje się w niej atrakcyjna nie będzie co chwilę jej poprawiać czy naciągać, a takie czynności mogą budzić pewne podejrzenia. Czy długość rękawów ma znaczenie? Nie koniecznie, chyba że któraś kobieta woli zasłonić ręce. Jeśli jednak nie, to warto pamiętać o tym, żeby letnie bluzki miały szerokie ramiączka. Kolejna ważna kwestia – puszysta kobieta nie koniecznie będzie się najlepiej prezentować w rozmiarze XXL. Wszystko oczywiście zależy od jej sylwetki, ale ogólnie chodzi o to, żeby nie nosić zbyt obszernych ubrań. Oczywiście nie powinny też być obcisłe. Po prostu bez względu na to czy kupuje się bluzkę w dużym rozmiarze czy też w rozmiarze 36 powinno ono być odpowiednio dopasowane do sylwetki, ani za duże ani za małe.