Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bluzki dla kobiet ciężarnych i karmiących

Tanie bluzki dla ciężarnych i karmiących

Przyszłe mamy oraz panie, które już mają dzieci i karmią je piersią potrzebują odpowiedniej odzieży, żeby było im jak najwygodniej. Chodzi przede wszystkim o odpowiednie bluzki, które zapewniają komfort, gdy brzuszek jest już naprawdę duży oraz ułatwiają mamom karmienie.

Specjalne bluzki dla kobiet w ciąży oraz karmiących mam można kupić w wielu rożnych sklepach specjalizujących się w sprzedaży tego typu odzieży. Natomiast pomiędzy poszczególnymi firmami i sklepami istnieją spore różnice cenowe. Warto zwrócić na to uwagę, bo jednak bluzka ciążowa nie jest rzeczą, którą będzie się nosiło bardzo długo. Nie ma więc sensu przepłacać. Najlepiej znaleźć jakiś miły i niedrogi sklep, w którym będzie można liczyć także w razie potrzeby na porady ekspedientki. W przypadku kobiet w ciąży dość dobrze sprawdzają się bluzki polecane także puszystym paniom, czyli te odcinane pod biustem. Natomiast nie chodzi oczywiście o to, żeby zamaskować brzuch i fakt bycia w ciąży, ale żeby po prostu nic nie opinało ciała.

Niektóre panie będące w ciąży lubią też nosić dobrze dopasowane bluzki z bawełny, ewentualnie z dodatkiem lycry. Chodzi o to, że wówczas brzuch nie jest w żaden sposób opięty, ale ma się poczucie jakby był delikatnie podtrzymywany przez bluzkę. Poza tym w tego rodzaju ubraniu można z dumą eksponować brzuszek, w którym mieszka oczekiwane dziecko. Bluzki dla mam karmiących są zwykle nieco luźniejsze i mają sprytne rozwiązania, które pozwalają w łatwy oraz nie krępujący sposób nakarmić dziecko. Można więc odchylić część bluzki z góry lub z boku, ewentualnie rozpiąć specjalne rozcięcie, które jest ukryte pod falbaną opadająca z góry. Dość wygodne, chociaż mniej dyskretne są elastyczne bluzki z nieco większymi dekoltami, dającymi się bez problemu naciągnąć w razie potrzeby w dół. Oprócz fasonu bluzki ważny jest także materiał, z którego jest zrobiona. Latem powinien być szczególnie przewiewny. Bluzki zimowe czy jesienne dla kobiet ciężarnych i karmiących również robi się z oddychających materiałów, jednak są one nieco grubsze i dzięki temu cieplejsze.